Proje Geliştirme

Enerji konusunda yatırım yapmak isteyen kişi ve kurumlar için Di Mühendislik proje geliştirme hizmeti sunmaktadır. Proje geliştirme hizmeti 3 aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşama santral kurulması için saha geliştirme hizmetidir. Bu hizmetle enerjisi santralinin kurulması için gerekli arazi belirlenip, ilgili yerlerden tarım, imar, maden, orman, ÇED, PTD vs onayları alınıp proje başvurusu yapılmaya hazır hale getirmektir.

İkinci aşama olan projelendirme aşamasında ise bulunan araziye uygun formatta santral tasarımı yapılıp buna göre ilgili kurumlardan gerekli onayların alınmasını kapsamaktadır.

Üçüncü aşamada ise yapılan tasarıma ve ilgili standartlara göre satınalma, gümrükleme ve nakliye prosedürlerini kapsayan ürün tedariklerinin yapılması, malzemelerin kurulum yapılacak araziye teslimi ve kurulumların yapılmasıdır. Kurulumlar, uzman mühendisler eşliğinde profesyonel ekiplerle maksimum verimle tamamlanır. Üçüncü aşama anahtar teslim santral kurulumunu kapsamaktadır. Tüm bu aşamalar basit gibi görünse de yüksek deneyim isteyen zorlu süreçlerdir. Di Mühendislik projelerinizde sizlere yardımcı olmaktan onur duyacaktır.